Cenesko

Gizlilik ve Güven Politikası

cenesko.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. cenesko.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmesine yönelik müşteri ”sınıflandırma” çalışmalarında sadece cenesko.com bünyesinde kullanılmaktadır.

cenesko.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

cenesko.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, cenesko.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla cenesko.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir.

Bir başkasının bu bilgilere erişmesi ve değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme Güvenliği

Ayrıca cenesko.com dan yapmış olduğunuz tüm modellerimizin alışveriş güvenliğinde ”Secure Socket Layers” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.
Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde cenesko.com veya ona hizmet vermekte olan şirketlerin sunucularında görülmemekte ve tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin cenesko.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenli olarak alışveriş yapabilirsiniz.
Saygılarımızla, cenesko.com

Çalışma ve Sipariş Saatleri

Bizlere +90 (232) 431 24 84 no’lu numaralardan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Müşterilerimiz için en iyi çevrimiçi alışveriş deneyimini sağlar.

İletişim Bilgileri
Cenesko © 2020 Her Hakkı Saklıdır. Tasarlayan : Web Firmam İnternet Hizmetleri