Cenesko

CANNES TEKSTİL;

2019 yılında tekstil hazır giyim ve konfeksiyon üreticisi olarak Kırıkkaya ailemizin en küçük bireyi olan Cansen Kırıkkaya tarafından kurulmuştur.

2000 m2 kapalı alana sahip MTK (Manifaturacılar, Tekstilciler Kooperatifi) sitesinde kalıp, kesim, dikim, paket ve üretim parkurumuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik üretim yapan bir firmadır.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre uygun kumaş, desen ve aksesuar temin etmekle birlikte, pazarlama ve tasarım ekibimiz sayesinde mevsimsel trend tahminlerini yakından takip ediyor ve alıcılarımızı moda gelişmeleri ile bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz müşterilerimize en güvenilir hizmeti en kısa sürede kurmak ve tanıtmak, en iyi kalitede ve uygun fiyatlarla sunmaktır.

Cannes Tekstil; genç yönetim kadrosuyla, kadın istihdamına önem vererek, konusunda deneyimli çalışma arkadaşları ve onların sonsuz enerjileri ile yenilikçi, dinamik ve kalite odaklı bakış açısıyla öne çıkan, kendisine sürekli gelişme ve büyüme hedefi koymuş bir firmadır.

İhracatımızın yanı sıra Cannes Tekstil olarak kendi tasarımlarımızı da yapıyoruz. Dilerseniz sizlere de böyle bir hizmet sunabilir. Farklı ve günümüz modasına uygun Cannes tasarımları ile sizleri buluşturuyoruz.

Toplam 5000 m2 kapalı alanda 2 ayrı tesisimizle baskı dahil tüm üretim süreçleri kendi bünyemizde olduğu için herhangi bir MNQ ya sahip değiliz.

Cannes Tekstil GOTS ve RCS sertifikalarına, CNS tekstil (baskı) firmamız ise GOTS sertifikasına sahiptir.

Amacımız; mutlu bir fabrikada, mutlu bir ekiple, mutlu müşterilere hizmet vermektir. Taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak için tüm enerjimizle sizleri bekliyoruz.

Müşterilerimiz için en iyi çevrimiçi alışveriş deneyimini sağlar.

İletişim Bilgileri
Cenesko © 2020 Her Hakkı Saklıdır. Tasarlayan : Web Firmam İnternet Hizmetleri